Uudiskirjad ja automaatsed e-mailid

Läheneme personaalselt

Mõtle meiliturundusest nagu kliendi elutsükli strateegiast, mis on lihvitud täiuseni.

Tänapäeval on kliendi jaoks üks tähtsamaid väärtusi relevantsus. E-mail annab unikaalse võimaluse kõnetada klienti igal etapil just talle olulise sõnumiga. Personaliseeritud kommunikatsioon aitab aga kasvatada nii kliendi lojaalsust kui müügikäivet.

Näiteks ostujärgne tänukiri saavutab keskmiselt 45% avamismäära ja üle 5% klikimäära. See on ideaalne hetk, millal jagada kliendile väärtusliku lisainfot ning seeläbi kasvatada märkimisväärselt nii lojaalsust kui müügipotentsiaali.

Kõrge tasuvus

Eduka meilistrateegia rakendusel ootab Sind tõenäoliselt ühe kõrgeima ROI’ga turunduskanal. Olenevalt valdkonnast jääb üldiselt ROI vahemikku ca 200%-2000%.

Ettevõtte pikaajaline strateegia

Saad läbi emaili õppida paremini tundma oma klientide eelistusi ja ostuharjumusi. Kogutud andmed on hindamatu väärtusega näiteks tootearendusel, klienditeeninduse tõhustamisel ning uute turgude haaramisel.

Muudame teostuse lihtsaks

Kaardistame olukorra ja ehitame ettevõtte vajadusi toetava strateegia. Integreerime süsteemid, loome sõnumite plaani, analüüsime tulemusi ning arendame efektiivse omnichannel kohalolu. 

Samuti teostame liidimagnet kampaaniaid, ühendades omavahel meiliturunduse, GoogleAdsi, Meta, LinkedIni ja YouTubei kanalid.

Meie teenused:

  • Sisustrateegia kaardistamine.
  • Uudiskirjad loomine ja saatmine.
  • Automatiseeritud teavitus- ja turundusemailide ehitus.
  • Kontaktibaasi kasvatamine.

Edukaks koostööks kuuluvad meie e-maili tiimi rahvusvahelise kogemusega sisuloojad, disainerid ning arvuka erilahenduste pagasiga arendusmeeskond.