Otsime digispetsialiste ja projektijuhte

Otsime alati uusi säravsilmseid digitalente, kellele pakuks huvi digikampaaniate haldamine ja kliendisuhtlus. Sobid hästi kui oled digiturunduses edukalt töötanud agentuuris või kliendi poolel ja tahad oma teadmisi ning kogemusi edasi arendada regiooni suurimas digiagentuuris. 

Kandideeri meile, kui Sa:

  • omad suurt digihuvi, see ei ole sinu jaoks ainult töö, vaid pooleldi ka kirg;
  • oled oma varasemas elus töötanud digivaldkonnas või turunduses; 
  • suudad end korrektselt ja loovalt väljendada eesti ja inglise keeles;
  • suudad keerulisi asju lihtsalt seletada;
  • oled lahendustele orienteeritud ja proaktiivne;
  • oled motiveeritud oma karjääris suure sammu edasi astuma ja tead, mis sellega kaasneb.

Miks meie juurde tööle tulla?

Inimesed on meie kõige suurem vara. Me teame seda ja arvestame sellega. Aitame Sind väljaõppel, koostame sobiva koolitusprogrammi ja toetame igakülgselt. Meeskonnavaim on meie jaoks ülioluline. Sind ootab ees julgustav tiim ja lisaks kodukontorile mõnus päriskontor ning hulganisti meeskonnaüritusi ja arenguvõimalusi.

Sul saavad olema Eesti (ja mitte ainult) parimad kliendid. Nii suured kui väikesed, online ja offline ärimudeliga. Me väärtustame oma kliente väga ja aitame neil oma äritulemusi saavutada.

Saad teha asju, mida pole kunagi varem (vähemalt Eestis) tehtud. Innovatsioon on meil vereringes, tahame alati rohkem ja paremini, leida uusi võimalusi, kuidas efektiivsust kasvatada. Kui ühined Mediabrands Digitaliga, pead olema valmis end pidevalt täiendama, kuna see valdkond muutub igapäevaselt.

Kandideerida on lihtne. Saada CV ja põhjendus, miks me omavahel sobime kristina@mbd.ee.

MBD = ERAKORDSED INIMESED + HUVITAVAD VÄLJAKUTSED

Värbame ainult parimaid. Ja näeme vaeva, et parimatele peadele jätkuks piisavalt väljakutseid. INIMESED on meie suurim väärtus, mida toetavad ülejäänud kolm:

  • Pidev areng – Iga MBDlane, meie teenus ja ka kliendid peavad pidevalt arenema. Digimaailm on kiire ja muutuv, nii peame ka meie olema.
  • Vabadus otsustada – Usaldame oma inimesi tegema iseseisvalt otsuseid, mida nad peavad meie klientidele kõige kasumlikumaks. Vabadus tähendab ka vastutust, mida igaüks meist uhkelt kannab.
  • Avatus – Püüdleme pidevalt võimalikult läbinähtava ja avatud keskkonna suunas, kus kõigil on võimalus oma mõtteid ja ideid jagada.

KASVAME KIIRESTI!
Kui hetkel sobivat töökuulutust siit ei leidnud, kuid usud, et sobiksid meie meeskonda, siis anna endast märku!

Võta ühendust