Uus teenus MBD portfellis: affiliate turundus

Affiliate turundus on Eestis veel võrdlemisi vähelevinud, kuid mujal maailmas tugevalt esindatud digitaalse turunduse kanal. Olenevalt valdkonnast võib affiliate kanal moodustada pea poole ettevõtte müügist ning nii mõnelgi on see kõige suurem müügikanal.

Kõige paremini sobib affiliate erinevate e-poodide, tarkvarade, mobiilirakenduste ning online teenuste turustamiseks, sellepärast et neid teenuseid ja tooteid saavad kasutajad tarbida otse arvutist või nutiseadmest.

Affiliate turundus on omal kohal seal, kus teised digitaalsed kanalid enam piisaval määral ettevõtte kasvuplaane toetada ei suuda. Teenus aitab saada ligi liiklusele, mis jääb privaatsuspoliitika tõttu välja Google, Facebook ja teiste traditsioonilisemate kanalite mõjualast. Olgu nendeks siis täiskasvanutele suunatud leheküljed või mõni just affiliate turunduse jaoks loodud veebileht.

Näiteks on meil kogemus ühe finantsvaldkonda kuuluva ettevõttega, mille müük kasvas affiliate kanaleid kaasates 400%. Pärast aasta aega kestnud kampaaniate läbiviimist ning õigete partnerite leidmist moodustas see kanal ca 35% kogu müügist.

Sellise kasvu saavutamiseks tuleb vaadelda affiliate kanaleid laiemalt ning mitte loota üksnes ühe või teise võrgustiku peale. Kõige suurem kasv toimub, kui ise aktiivselt partnereid otsida ja nendega koostöös kampaaniaid luua.  

Meie eesmärk on pakkuda MBD klientidele affiliate turunduse täisteenus, mis hõlmab endas nii tehniliste lahenduste üles seadmist, kampaaniate loomist kui ka partnerite haldust. Saad kindel olla, et sinu affiliate kampaania eest hoolitsevad inimesed, kellel on selles valdkonnas pikk kogemus ning kes on kursis teenuse arenguga. Suudame kuluefektiivselt optimeerida kogu teenuse raamistikku ja teenus ise on läbipaistev. MBD on kliendi nõustaja mitte teenuse vahendaja rollis, mis lühidalt tähendab seda, et seisame kogu protsessi vältel oma affiliate klientide huvide eest.

Kui tekkis huvi, siis kirjuta meile info@mbd.ee ja vaatame koos, kas teenus võiks ka sinu ettevõttele sobida.